Úvodní stránka

21. července 2013 v 6:41
V tomto blogu budou zveřejňovány informace o termínech připravovaných turnajů ve čtyřkovém - křížovém mariáši, ale máme zájem i o jakékoliv další informace o ostatních druzích mariáše. Velice uvítáme jakékoliv relevantní informace. Takže pokud víte o jakémkoliv připravovaném turnaji, pošlete zprávu na adresu:
V příštích dnech se pokusím sjednotit všechny mně známé turnaje do jednoho seznamu, aby zájemci o informace měli usnadněné vyhledávání. Rozlišení, zda se jedná o mariáš volený (trojkový) nebo křížový (čtyřkový) bude číslicí v kroužku, tedy ❸ nebo ❹. Pokud by toto sjednocení někomu nevyhovovalo, mohu se samozřejmě vrátit k původní verzi. Ale domnívám se, že pouze jeden termínovník bude přínosem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdeněk Paclt Zdeněk Paclt | E-mail | 29. března 2015 v 22:23 | Reagovat

Dobrý den. Uvítal bych kompolexnxí pravidla čtyřkového mariáše. I když si myslím,že jsou daná,vždy narazím na hráče,který tvrdí nemožnosti.Že stovka se dá hlásit bez hlášky. Že se do stovky počítá čtyřicet které ovšem hlásí jeho spoluhráč,falešná sedma,atd. Unavuje mě už se s nimi hádat. Rád bych to viděl černé na bílém,vytisknul si to a dal jim to pod nos. Předem děkuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama